Karakolu Koru

Karakolu Koru oyunu 388 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 puan. Oyun Kategorileri Hedef Nişan Oyunları

Karakolu Koru Karakolu Koru ; Karakola saldırılar düzenleyen düşman birliklerini amaçlarına ulaşamadan yok etmeniz gerekiyor. Oyunda size verilen silah sayesinde düşmanlara hedef alaran onları vurun. Kazanılan para ile şarjörünüzü büyütebilir ve daha farklı silahlar satın alabilirsiniz.

Oyun Oyna

Karakolu Koru Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zırhlı Arabayı Koru Zırhlı Arabayı Koru Süper koruma oyununda en önde ilerleyen ve sizin korumanız altında olan zırhlı arabayı korumalısınız. Bunun için size verilen silahı kullanarak başlamalısınız. Adam vurdukça puan kazanacak kazandıkça yeni silahlar alıp kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Speel yazan yere basın. Daha sonra bebeğimiz emekleyerek yoluna devam edecektir. Oyunda amacınız bebeği tehlikelerden korumaktır. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Bebeğe tehlike oluşturacak yolda ne varsa onun üzerine tıklayıp yok etmelisiniz. Başarısız olursanız tekrar başlamak için Nog enn keer yazan yere tıklayınız.

Ünlüleri Koru Ünlüleri Koru Bir partide bütün herkez vampire dönüyor siz üzerinize doğru gelen vampirlerden elinizdeki silah yardımı ile korunmaya çalışın. Arac'a ulaşmasına izin vermeyin müşteriniz arabada korku ile sizin onu kurtarmanızı bekliyor.

Şezlongları Koru Şezlongları Koru Havuzdan çıkan insanlar şezlongları kapmak için koşturuyor. Onları su ile geri fırlatmalısınız.

Pastayı Koru Pastayı Koru Oyunun ilk aşamasında sağ ile soldan gelebilecek saldırılara karşı bir tane pastayı korumak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bunu başarıp tüm böcekleri yok ederek pastayı korursanız, bölümü tamamlamaya hak kazanıyorsunuz. Bölümü tamamladıktan sonra gelen ekranda, silahlarınızı geliştirip kendinize yeni ekipmanlar satın alabilirsiniz. Aldığınız ekipmanların ardından diğer bölümde oyuna tekrardan başlayarak bu sefer de iki tane pastayı böcek saldırılarından korumaya çalışıyorsunuz. Başarılı olduğunuz her bölümün ardından gelen ekranda geliştirmeler yapmayı unutmamalısınız. Pastayı koru oyununda, karakterinizin kontrollerini w,a,s,d veya yön tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Boşluk ile zıplarken 1,2,3 tuşlarını kullanarak da silahlarınız arasında geçişi sağlıyorsunuz. İyi eğlenceler, başarılar dileriz.

Meksikayı Zombilerden Koru Meksikayı Zombilerden Koru Meksikada türemiş ucublerin yolu kullanarak şehir merkezine geçmelerini engellemen gerekiyor , bunun için askerleri en önemli geçiş noktalarına koy vurduğun her zombiden biriken paralar ile daha güçlü askerler elde edebilirsin , helikopterlere tık ve hediye paraları almayı unutma.

Karakolu Koru Karakolu Koru Karakola saldırılar düzenleyen düşman birliklerini amaçlarına ulaşamadan yok etmeniz gerekiyor. Oyunda size verilen silah sayesinde düşmanlara hedef alaran onları vurun. Kazanılan para ile şarjörünüzü büyütebilir ve daha farklı silahlar satın alabilirsiniz.

Harika Oda Dekoru Harika Oda Dekoru Harika Oda Dekorasyon oyunumuzda odamızı en güzel şekilde dekore edeceğiz. Oyunda her işlemi fare ile yapacağız.