Barbie Bisiklet

Barbie Bisiklet oyunu 456 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 puan. Oyun Kategorileri Barbie Oyunları

Barbie Bisiklet Barbie Bisiklet ; Barbie bisiklet oyunu bisikleti yön tuşlarını kullanarak kelebek ve çiçekleri toplayın suya ve taşlara dikkat edin en iyi puanı toplayın ve oyunu kazanın.

Oyun Oyna

Barbie Bisiklet Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Bisiklet Zorlu Bisiklet Yüksek rampalardan sevimli çocuğu düşürmeden geçirmelisiniz. Yön okları ile bisikletin dengesini kontrol edebilirsiniz. Space tuşu ile yön değiştirebilirsiniz. Oyunda level atladıkça zorlaşan parkurlar olucaktır, pes etmeden bu parkurları geçmeye çalışın

Turbolu Bisiklet Turbolu Bisiklet Oyuna giriş yapıp bölümü seçtikten sonra yön tuşları ile bisikletin kontrolünü sağlayabilir ve tepe üsterinde iken boşluk tuşuna basarak uzaklara zıplayıp yukarıda akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Hava iken bisiklete yön tuşları ile takla attırabilirseniz turbo kazanma şansınız gittikçe artacaktır.

Sünger Bob Bisikleti Sünger Bob Bisikleti Sünger bobun, yoldaki tüm hamburgerleri toplaması gereklidir. Ok tuşlarını kullanarak sünger bob bisikletinin kontrolünü sağlamalısınız. Ne kadar çok hamburger toplayabilirseniz skorunuz o kadar da yüksek olacaktır.

Spiderman Bisiklet Yarışı Spiderman Bisiklet Yarışı Filmleri ve çizgi filmleri ile herkezin bir numarası haline gelen spiderman bu sefer kum adamı yakalamak için bisikleti ile karşımızda. Bu oyunda bisikleti kontrol ederek engelleri aşmalı ve oyunu tamamlamalısınız.

Simpson Bisikleti Simpson Bisikleti Yön tuşları yardımı sayesinde simpsonun bisikletini kullanarak kaza yapmadan ilerlemesini sağlamaktır. Başarılı olduğunuz taktirde oyunda yüksek skorlar elde edebilirsiniz.

Şef Barbie Meksika Yemeği Şef Barbie Meksika Yemeği Şef Barbie ile lezzetli bir meksika yemeği hazırlayacaksınız. Meksika yemeği adlı oyunumuzda ilk olarak yemek sırasında kullanacağınız malzemeleri toparlamanız gerekiyor. Topladığınız bu malzemeleri kullanarak yemeği hazırlamaya çalışacaksınız. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda siz yemeğin malzemelerini sıra ile kullanmalı ve oyun sonunda yemeği tamamlamış olmalısınız. Aksi halde oyunumuz içerisinde başarısız olabileceksiniz. Oyundaki tüm kontroller için farenizi kullanmanız yeterli olacaktır. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Scooby Doo Bisiklet Yarışı Scooby Doo Bisiklet Yarışı Bisiklet oyununa giriş yapmak için PLAY yazısına tıklayacaksınız. Yapmanız gereken Scooby Doo ile sorunsuz bitiş noktasına ilerlemek olacak. Yarış esnasında arkanızda mumya olacak. Yavaş giderseniz mumyaya yakalanırsınız.

Scooby Doo Bisiklet Scooby Doo Bisiklet Scooby Doo köpeği bisiklet ile plajda hız yapıyor. Yön Okları ile bisikleti kontrol edebilirsiniz. 1-2-3-4-5 tuşları ile havada artistlik hareketler yaparak puan akzanabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Motorlu Barbie Motorlu Barbie Motor sürmeyi çok seven güzel bir barbi bebeği giydirmek ister misin? motorcu barbi giydir ve onu mutlu et.