Ameliyat Oyunları

0/0

Ameliyat Oyunları

Kol Ameliyatı 2 Kol Ameliyatı 2 Önergeleri takip ederek kol ameliyatı yapacağız.

Röntgen Röntgen İnsanlar bazen çok saçma şeyler yutabilir yada boğazlarına ilginç materyaller kaçırabilirler. Bu nesneler hastanede röntgen cihazıyla belirlenebilir ve ameliyatla yada benzeri yollarla geri çıkarılabilir. Bu oyunda da yanlışlık saçma nesneler yutmuş insanların neler yuttuğunu röntgen cihazında siz belirleyeceksiniz. Röntgen cihazı görüntüsünün yan tarafındaki nesnelerden röntgen filminde gördüklerinizi işaretleyin.

Oyuncak Tavşan Ameliyatı Oyuncak Tavşan Ameliyatı Kalbi tekleyen peluş tavşanımızı kalp ameliyatı yapacaksınız. Ameliyathanedeki aletleri zamaninda ve dogru kullanip Tavsanimizi kurtarmaniz gerekiyor.

Diş Doktoru Asi Diş Doktoru Asi Diş Doktorunun Odasını zamanında temizleyiniz. Yastıkları yerleştir, telefonu aç, köpeğe yemeğini ver. Resim Çerçevelerini Düzeltin. Pencereleri silin ve lambayı yerine yerleştirip düğmeye basın.

Sanal Diz Ameli Sanal Diz Ameli Sizler için türkçe Ameliyat Yapma keyfini yaşatacak. Türkçe Olarak hazırlanmış diz ameliyatı senaryosu çok geniş. Oyun İçinde türkçe olarak yapmanız gerekenlar anlatmaktadır.

By Pass Ameliya By Pass Ameliya Bize söylenen direktifleri uygulayarak by pass ameliyatına yardımcı olacağız.

Organ Nakli Organ Nakli Organ Nakli oyunundaki amaç sol tarafta belirtilen hastaların organlara ihtiyaçları vardır. Onları iyileşmesi için istenilen organları nakletmeniz gerekiyor. Oyunun oynanması çok basit soldaki hastaları Mouse ile tutarak yatağa yatırıyorsunuz ve istdikleri organları naklediyorsunuz.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Bacağına ok saplanmış bir yaralıyı, doğal şartlarda ve çok kısıtlı imkanlarda ameliyat edeceksiniz. Bacak Ameliyatı Oyunu MOUSE, YÖN TUŞLARI ile oynanıyor. Tüm ameliyat işlemlerini yaparken yaralıya en az acı verecek şekilde davranmalısınız. Aksi halde yaralıyı kaybedersiniz. BU OYUN 16 YAŞINDAN KÜÇÜK OYUNCULARIMIZ İÇİN SAKINCALI OLABİLİR. OYUNDA GEÇEN TÜM YÖNTEMLER VE ALETLER BU TÜR BİR YARALANMADA KULLANILMAYABİLİR. HERHANGİ BİR YARALANMADA EN YAKIN SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURMALISINIZ.

Ameliyathane Ameliyathane PLAY GAME ile oyuna basliyorsunuz ve MOUSE ile Ameliyat etmeye basliyorsunuz. Amacınız Adamın içinde yer alan artıkları tutup kapa koymak.

Bağırsak Bağırsak Bağırsaktaki cismi zarar vermeden çıkarmaya çalışıyoruz. Kenarlara ve içerdeki sıvılara dokunmamalıyız.

Kalp Ameliyatı Kalp Ameliyatı Oldukça gerçekçi ve ilginç derecede detaylı ve mükemmel hazırlanmış bir sanal kalp ameliyatı senaryosu. Ameliyatının nasıl yapıldığını uygulamaları ile birlikte adım adım görüyor bizzat kendiniz yapıyorsunuz, senaryo interaktif platformda hazırlandığı için oldukça ilginç ve eğitici bir Kalp Ameliyatı Oyunu.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı oyununda amacımız seçtiğimiz karakterin mide ameliyatı nı yapmak. Bunun içinde oyun açıldığında choose character yazısına tıklayın ardından karakterlerden birini seçin ve play tuşuna basın. Sol alt taraftan hastanın midesine girmek istediğiniz aleti seçiyorsunuz ardından tepsiye gelen aleti sol tuşla tutup mideye denk gelmiyecek şekilde boşluklardan geçiriyorsunuz. Dikkatli olun mide duvarlarını zedeliyyecek hareketlerde bulunmayın. Midedeki parçaları labirent duvarları yüzünden geçiremiyorsanız başka bir alet almak için mideye zarar vermeden geriye dığru gidin. Bu mide ameliyatı oyununu mouse ile oynamaktasınız.

Kurbağ Ameliyat Kurbağ Ameliyat Ameliyat Oyunları ile Kurbağa Ameliyatı Oyununu oynamak için iyi yerdesiniz. Bu sanal ameliyat oyununda, fen bilgisi derslerinden hatırladığımız, kurbağa ameliyatını sanal olarak yapacağız. Bunun için oyun yüklendikten sonra ekranda bir yere tıklayıp oyuna baslayın, baslangıçta kurbağamızın ayaklarından iğne ile sabitleme yapacağız, oyun ekranında size kılavuzluk edecek kırmızı nokta ve çizgilere dikkat edin.

Omurga Ameliyatı Omurga Ameliyatı Oyundan da anlayabileceğiniz gibi, skolyoz, bir omurga eğriliği rahatsızlığıdır. Sizinde göreviniz, bu küçük kıza, omurga ameliyatı yapmak. Yalnız, çok dikkatli davranmalı ve doğru gereçleri, doğru zamanda kullanarak hastanın hayatını tehlikeye atmamalısınız. Eğer yanlış aletleri seçerek, zaman kaybederseniz başarısız olmuş olacaksınız ve en başa dönmek zorunda kalacaksınız.

Plastik Cerrah 2 Plastik Cerrah 2 Yeni eklediğimiz oyunda da, şişman bir kızı zayıflatarak onu güzelleştirmeye çalışıyoruz. İlk bölümün başlaması ile beraber hastamızı hasta yatağına alıyoruz. Ardından ok işaretinin gösterdiği adımları takip ederek hastamızın ameliyatına başlıyor ve onu zayıflatmaya çalışıyoruz. Eğer tüm gösterilenleri eksiksiz bir şekilde uygulamayı başarırsak, ilk bölümü tamamlayarak ikincisine geçmeye hak kazanıyoruz. İkinci aşamada zararlı yiyecekleri çöpe atıp yararlıları da ayırıyor ve kızın sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamaya çalışıyoruz. Daha sonrasında kız sporuna devam edip gelecekte sağlıklı olmaya çalışmaktadır. Bizde bunu sahneler aracılığı ile görerek ne kadar başarılı bir iş yaptığımızı anlıyoruz. Kontrollerin fareyle sağlandığı plastik cerrah 2 oyununda başarılar dileriz.

Talking Tom Doktorda Talking Tom Doktorda Oyunda sevimli konuşan kedi yer alıyor. Fakat konuşan kedi büyük bir kaza geçirmiş ve yaralanmıştır. Sizin yapmanız gereken, verdiğimiz doktor malzemelerini kullanarak kediyi tedavi etmektir. Doktor malzemelerini oyunun alt kısmındaki masada bulabilirsiniz. Ayrıca hangi malzemenin ne işe yaradığını da üst kısımda çıkan kutucuk içindeki resimden anlayabilirsiniz. Sevimli konuşan kedinin tüm yaralarını tedavi ettikten sonra sol kısımdaki menüden istediğiniz bir nesneyi seçerek kedinin mutlu olmasını sağlayabilir ve oyunu tamamlayabilirsiniz. Kontrolleri fareyle sağladığınız Talking Tom doktorda oyununda başarılar dileriz.

Fiona Diş Ameliyatı Fiona Diş Ameliyatı Farklı ve yeni bir ameliyatı oyunu ile sizlerin karşısındayız. Fiona Diş Ameliyatı adlı oyunumuzda kontrolünü sağladığınız doktor ile oyun alanı içerisindeki hastanın dişlerine gereken tedaviyi uygulayarak onları iyileştirmeniz gerekiyor. Fare kontrolleri ile oynanan oyunumuzda size verilen malzemeleri kullanarak doğru olanı yapmalı ve hiç bir sıkıntı yaşamadan bölümü başarılı bir şekilde tamamlamasını sağlamalısınız. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklamalısınız. İyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Hazel Bebek Diş Bakımı Hazel Bebek Diş Bakımı Aşırı derecede yediği çikolatalardan dolayı etkilenen dişleri ağrımaya başlamıştır. Vakit kaybetmeden dişçiye gitmeye karar veren hazel bebek, muayenehaneye ulaşmıştır. Dişçi vakit kaybetmeden gereken müdahaleyi yapmak istiyor fakat dişçinin yardıma ihtiyacı var. Siz dişçiye yardıma ederek bebeğe gereken müdahaleyi yapmalı ve sorunsuz bir şekilde yoluna devam etmesini sağlamalısınız. Oyun içerisindeki tüm kontrolleri fareniz ile sağlayabileceksiniz. Oyuna giriş yapabilmek için ilk olarak oyunun yüklenmesini beklemelisiniz. Yüklenmesinin ardından play butonuna tıklayarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler, keyifli oyunlar dileriz.

Çizgi Film Ameliyat Çizgi Film Ameliyat Çizgi Film Ameliyat oyununda çok eğleneceğinize eminiz. Amacınız birden fazla çizgi film karakterinin bulunduğu oyunda karakterleri ameliyat etmektir. Hastalarının içerisinde yer alacak olan zararlı maddeleri toplamanız gerekli. Mouse yardımı ile oynanan oyunumuza başlamak için karakterinizi seçip Play butonuna basın. İyi eğlenceler dileriz..

Kalp Pili Ameliyatı Kalp Pili Ameliyatı NEXT yazısına tıklayarak oyunumuzu başlatıyoruz. Oyunumuzda hastanın işlemlerini yaptıktan sonra ellerinizi , sabun ile yıkarak ilerleyin. Ameliyat alanı geldiğinde sizden istenilen malzemeleri ve görevleri eksiksiz yerine getirerek ameliyatı bitin. Oyunu mause ile oynayacaksınız.

Komik Ameliyat Komik Ameliyat Eğlenceli ameliyat oyunumuz ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda yoğun bakımda yatan hastaya müdahaleler yapacaksınız. Yaralarını iyileştirin. Serumları bittiğinde değiştirin. Kalbi durduğunda hayata dönmesini sağlayın.

0/0